Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

  
 
     
 
 

                  PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA św. WOJCIECHA B.M.     

            ul. Sienkiewicza 2 , KIKÓŁ 87-620

   

                             tel. 518014720  - ks. Proboszcz 

                             tel. 518014829 -  ks. wikariusz

                           e-mail   parafiakikol@gmail.com       


                         
  

      

 
   
 
     
 
 

Msze Święte w języku polskim, wg godzin - transmitowane na żywo z całego świata (należy kliknąć link).

01:00 - Parafia św. Maksimiliana Kolbe w Ontario (Kanada) - Msza w języku polskim
02:00 - Parafia Różańca Świętego w Edmonton (Kanada) - Msza w języku polskim
06:00 - Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej /zakładka transmisja
06:00 - Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
06:00 - Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej
06:15 - Kościół św. Macieja w Andrychowie
06:15 - Parafia św. Piotra i Pawła w Skoczowie
06:20 - Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanoku
06:30 - Parafia św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej - Komorowicach
06:30 - Parafia Najświętszej Marii Panny w Gdowie
06:30 - Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sanoku
06:30 - Parafia Przemienienia Pańskiego w Sanoku
06:30 - Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Szczurowej
06:30 - Parafia św. Pawła Apostoła w Bochni
06:30 - Parafia św. Stanisława w Andrychowie
06:30 - Parafia św. Szczepana w Katowicach-Bogucicach - Sanktuarium MB Boguckiej
06:30 - Sanktuarium MB Okulickiej
07:00 - Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej /zakładka transmisja
07:00 - Bazylika Archiatedralna w Katedrze św. Jakuba w Szczecinie
07:00 - Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego w Częstochowie
07:00 - Kościół św. Macieja w Andrychowie
07:00 - Parafia Dobrego Pasterza w Lublinie
07:00 - Parafia Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Rawie Mazowieckiej
07:00 - Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie
07:00 - Parafia św. Pawła Apostoła w Bochni
07:00 - Parafia św. Stanisława w Andrychowie
07:00 - Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej
07:00 - Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:00 - Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej
07:00 - Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Turzy Śląskiej
07:30 - Parafia Przemienienia Pańskiego w Sanoku
07:30 - Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 - Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
08:00 - Parafia św. Antoniego w Rybniku
08:00 - Kościół św. Macieja w Andrychowie
08:00 - Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej
08:00 - Kościół Miłosierdzia Bożego w Poznaniu
08:15 - Parafia św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej
09:00 - Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
09:00 - Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sanoku
09:30 - Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
10:00 - Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
11:00 - Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
11:00 - Parafia św. Andrzeja Boboli w Londynie - Msza święta w języku polskim
12:00 - Bazylika Archiatedralna w Katedrze św. Jakuba w Szczecinie
14:00 - Parafia św. Maksimiliana Kolbe w Ontario (Kanada) - Msza w języku polskim
14:30 - Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej
15:20 - Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
15:20 - Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego w Częstochowie
15:30 - Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
16:30 - Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Krużlowej
17:00 - Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanoku
17:00 - Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie
17:00 - Parafia Matki Bożej Królowej Świata w Jaśle - Niegłowicach
17:00 - Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Besku
17:00 - Parafia św. Andrzeja Boboli w Strachocinie
17:00 - Parafia św. Józefa i św. Piotra i Pawła w Skołyszynie
17:00 - Sanktuarium Matki Bożej Okulickiej
17:30 - Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Turzy Śląskiej
18:00 - Bazylika Archiatedralna w Katedrze św. Jakuba w Szczecinie
18:00 - Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
18:00 - Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego w Częstochowie
18:00 - Parafia św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej
18:00 - Kościół św. Macieja w Andrychowie
18:00 - Parafia Dobrego Pasterza w Lublinie
18:00 - Parafia Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Rawie Mazowieckiej
18:00 - Parafia Najświętszej Marii Panny w Gdowie
18:00 - Parafia Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Pogórzu
18:00 - Parafia Przemienienia Pańskiego w Sanoku
18:00 - Parafia św. Pawła Apostoła w Bochni
18:00 - Parafia św. Piotra i Pawła w Skoczowie
18:00 - Parafia św. Stanisława w Andrychowie
18:00 - Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
18:30 - Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sanoku
18:30 - Kościół Miłosierdzia Bożego w Poznaniu
18:30 - Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej
18:30 - Kościół pw. św. Bartłomieja Apostoła w Głogówku
19:00 - Parafia Matki Bożej Królowej Rodzin w Borówcu
20:00 - Parafia św. Andrzeja Boboli w Londynie - Msza święta w języku polskim

 
 
Joomla-Template by guenstige.shop-stadt.de & go-windows.de