KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. OD 16:00 DO 17:00

MSZE ŚWIETE W DZIEŃ POWSZEDNIE  -  17:00 i 17:30
                        W każdy piątek o godz. 17:30 - msza św  przez wstawennictwo  MB Bolesnej.

PRZYJDŹ NA MSZĘ ŚWIĘTĄ ! NIE ZOSTAWAJ W DOMU.

Drodzy Parafianie  !

!  Spowiedź codziennie przed i po Maszach, św.  Kancelaria od godz. 16:00 do 17:00

W przyszłą niedzielę  spotkanie przed bierzmowaniem po mszy o godz. 8:30, oraz kl. III – komunijnych po mszy sw. o godz 11:30  – Jest to ostatnia niedziela sprawowania mszy św. w Konotopiu.

rysunek przedstawia: obramówka postacie przedstawiające zawody oraz napis "Konkurs mój wymarzony zawód dla wszystkich uchniów 7. i 8. klasy szkoły podstawowej"

Plakat przedstawia rachmistrza telefonicznego, tekst powszechny spis rolny 01.09-30.11.2020, Rolniku! od 16 września może do ciebie zadzwonić rachmistrz, strony i logo gus

Po odczytaniu wyroku, ksiądz stwierdził: ,,Wolałbym zostać zastrzelony, prosto w głowę, niż przechodzić przez to, przez co musiałem przejść od momentu postawienia mnie w stan oskarżenia. Ale ta sytuacja dała mi lepszy wgląd w to, co musiał przeżywać Jezus Chrystus, który przecież również został fałszywie oskarżony. A skoro jego radą było, żeby wybaczać choćby i 77 razy, więc i ja muszę w sobie odnaleźć to wybaczenie dla Paula Andersona. I wybaczam mu. Wybaczam mu z całego serca. Szczerze proszę, żeby wysoki sąd wziął to pod uwagę przy wydawaniu wyroku na niego."

Z naszych mediów się o tym nie dowiedzieliście. Nie dowiedzieliście wtedy, nie dowiecie i teraz. Ani następnym razem, kiedy coś takiego się wydarzy. No bo jak - niewinny ksiądz fałszywie oskarżony o pedofilię...? I w dodatku publicznie przebaczający człowiekowi, który zrujnował jego życie...? Proszący o jego UNIEWINNIENIE...?!

Nieeee, to za mało chwytliwe dla ,,Wyborczej", TVN i Sekielskiego.  Nie pasuje do koncepcji.

Obraz może zawierać: tekst

KEP - aktualności