KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. OD 16:00 DO 17:00

MSZE ŚWIETE W DZIEŃ POWSZEDNIE  -  17:00 i 17:30
                        W każdy piątek o godz. 17:30 - msza św  przez wstawennictwo  MB Bolesnej.

PRZYJDŹ NA MSZĘ ŚWIĘTĄ ! NIE ZOSTAWAJ W DOMU.

Drodzy Parafianie  !

!  Spowiedź codziennie przed i po Maszach, św.  Kancelaria od godz. 16:00 do 17:00

W przyszłą niedzielę  spotkanie przed bierzmowaniem po mszy o godz. 8:30, oraz kl. III – komunijnych po mszy sw. o godz 11:30  – Jest to ostatnia niedziela sprawowania mszy św. w Konotopiu.

rysunek przedstawia: obramówka postacie przedstawiające zawody oraz napis "Konkurs mój wymarzony zawód dla wszystkich uchniów 7. i 8. klasy szkoły podstawowej"

Plakat przedstawia rachmistrza telefonicznego, tekst powszechny spis rolny 01.09-30.11.2020, Rolniku! od 16 września może do ciebie zadzwonić rachmistrz, strony i logo gus

W CZASIE MWSZY ŚW. UCZNIOWIE  Z NASZEJ SZKOŁY WRAZ Z KATECHETAMI PRZYPOMNIELI  OSOBĘ ŚW. JANA PAWŁA II. PO MSZY ŚW. ROZWAŻALIŚMY TEJEMNICE RÓŻAŃCOWE Z ROZWAŻANIAMI OPARTYMI NA NAUCZANIU ŚW. JANA  PAWŁA. PO NABOŻEŃSTWIE RÓŻAŃCOWYM, KTO ZECHCIAŁ MÓGŁ UCAŁOWAĆ RELIKWIE ŚW. JANA PAWŁA ZNAJDUJACE SIĘ W NASZYM KOŚCIELE. NSZE MODLITEWNA SPOTKANIE UBOGACIŁA OD STRONY MUZYCZNEJ SCHOLA POD KIERUNKIEM PANI KATARZYNY. WYRAŻAMY WDZIĘCZNOŚĆ WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYBYLI ZA WSPÓLNOTE MODLITWY. BÓG ZAPŁAĆ.

Zobacz zdjęcia z wydarzeń !

KEP - aktualności

Ostrzeżenia pogodowe !