PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA św. WOJCIECHA B.M.  ul. Sienkiewicza 2 , KIKÓŁ 87-620   parafiakikol@gmail.com

                                                        
                                      PROSIMY O UWAGĘ !

 W MIESIĄCU SIERPNIU  - MIESIĄCU PIELGRZYMEK, ROCZNIC NARODOWYCH, ABSTYNENCJI - ZAPRASZAMY PARAFIAN DO ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. ZMIANIE ULEGNĄ GODZINY SPRAWOWANIA MSZY ŚWIĘTYCH  I  POSŁUGI KAPŁANA W KANCELARII PARAFIALNEJ :    KANCELARIA CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU  W GODZ. 16:00 - 17;00


GODZ. 17:00  -  MSZA SW.
GODZ. 17:30 -   ADORACJA   NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU   ( możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty )
GODZ. 18:00  -  MSZA ŚW.

Wszystkim, a szczególnie nauczycielom religii dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej oraz szkół specjalnych, polecamy materiały "Mały katechizm‟. Można je pobrać za darmo i wydrukować. Materiały zostały wzbogacone o piktogramy, które ułatwią uczniom zapamiętanie treści. Modlitwy katechizmowe zostały zebrane w trzech częściach. Tematycznie korelują one z założeniami Programu nauczania "W drodze do Wieczernika‟ z 9 czerwca 2010 r.

Mały katechizm cz. 1
 pobierz plik (516.03 KB)

Mały katechizm cz. 2
 pobierz plik (494.28 KB)

Mały katechizm cz. 3
 pobierz plik (197.99 KB)

Młodzieżowa Agencja Informacyjna - zapowiedzi

  • Pomysł na wakacje
    Wołczyn to niewielkie miasteczko w województwie opolskim, ale nie tylko. Jest to również miejsce, gdzie już od 25 lat co roku organizowane jest wakacyjne wydarzenie dla młodzieży. Spotkanie Młodych w Wołczynie ma charakter festiwalowo-rekolekcyjny, a jego głównym celem jest promowanie wartości chrześcijańskich wśród młodych ludzi.