Wszystkim, a szczególnie nauczycielom religii dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej oraz szkół specjalnych, polecamy materiały "Mały katechizm‟. Można je pobrać za darmo i wydrukować. Materiały zostały wzbogacone o piktogramy, które ułatwią uczniom zapamiętanie treści. Modlitwy katechizmowe zostały zebrane w trzech częściach. Tematycznie korelują one z założeniami Programu nauczania "W drodze do Wieczernika‟ z 9 czerwca 2010 r.

Mały katechizm cz. 1
 pobierz plik (516.03 KB)

Mały katechizm cz. 2
 pobierz plik (494.28 KB)

Mały katechizm cz. 3
 pobierz plik (197.99 KB)

PORTAL OSTRZEGAMY

Ostrzegamy.online

MAI

Aktualności - MAIKA

Maika Kanał RSS - Aktualności
  • Ekologicznie przez Europę!
    Nasza Pierwsza Emobilna Pielgrzymka Polska – Watykan dociera coraz dalej! Pielgrzymi odkrywają nowe szlaki, dyskutują nad obecnością ekologii w codziennym życiu i ubogacają się duchowo.
  • Miesięcznik dla ministrantów “Króluj nam Chryste”
    “Króluj nam Chryste” to ogólnopolski miesięcznik dla ministrantów. Ma on na celu nie tylko integrację Służby Liturgicznej Ołtarza w Polsce, ale także ma pomagać w formacji duchowej i intelektualnej młodych chłopaków.
  • Instruktaż ładowania pojazdów elektrycznych
    Mieliście okazję ładować samochód elektryczny? Może myślicie, że to skomplikowane? Nic bardziej mylnego! Kilka sekund i ładowanie rozpoczęte! Zapraszamy do obejrzenia instruktażu!